Вища школа адвокатури НААУ
Курси з підвищення кваліфікації адвокатів
Telegram
0 800 300 282
дзвінок безкоштовний
Сімейне право

Булінг: попередження, відповідальність, захист. Навчання без страху

Ціна для
ранніх пташок

999
грн
1 499 грн

Хто викладає:
Гретченко Лариса
Гусєв Андрій
Дяденко Михайло
Ковна Уляна

Коли та Де:
  • 30.11.2019 09:00 - 01.12.2019 18:00, М. Київ, вул. Борисоглібська, 3, 2й поверх
12 залікових балів
Записатись зараз!
Ціна дійсна за умови оплати до 30.11.2019 09:00
Інформація щодо навчального курсу:

З ухваленням Верховною Радою України Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)» від 18.12.2018 р., № 2657-VІІІ, який набрав чинності 19.01.2019 р., поняття «булінг (цькування) учасника освітнього процесу» стало відомим кожному пересічному громадянину, привернуло неабияку увагу та об’єднало спільноту правників, освітян, провоохоронців, службовців, небайдужих громадських активістів, батьків та дітей з єдиною метою протидії булінгу як суспільно небезпечному явищу, що викликає сьогодні найбільшу стурбованість у суспільстві, оскільки спрямоване, передусім, проти життя і здоров’я особи.

Нині у жертв цькування, будь то учень чи вчитель, значно більше шансів бути почутим, проблема не замовчується, та чи вирішується?

У випадках булінгу потрібно діяти негайно та ефективно, при цьому компетентно відрізняти цькування від звичайної сварки чи підліткового конфлікту, бути обізнаним з освітніми засадами протидії булінгу, пов’язаністю цього явища з іншими суспільними правовідносинами, високопрофесійно володіти алгоритмом правозахисту жертви чи агресора та способами мирного врегулювання конфлікту між ними.
Дводенний навчальний курс «Булінг: попередження, відповідальність, захист. Навчання без страху» стартує  як надпотужна антибулінгова правоосвітня платформа, орієнтована на мультидисциплінарну аудиторію учасників у складі адвокатів, юристів, керівників навчальних закладів, педагогів, працівників служб з питань захисту прав дітей, батьків, підлітків, інших зацікавлених осіб.

Антибулінговий навчальний курс охоплює дискусійні питання законодавчого врегулювання булінгу, педагогічних, психологічних та медичних наслідків цькування, юридичної відповідальності за його вчинення та приховування, перспективи та проблематику судового захисту, альтернативні способи врегулювання конфлікту, дієві методи попередження та ефективного захисту, а також роль адвоката у справах про цькування.

Програма заходу:
Як оплатити курс?

Реєструєтесь
на захід

Оплачуєте
банківською карткою, у терміналі Приватбанку

Вам на пошту
надходить QR-код

Скануєте
QR-код на реєстраціі

Отримуєте
на пошту посилання для проходження тестування по завершенню курсу

Отримуєте
повідомлення про нарахування баллів