Вища школа адвокатури
0 800 300 282
дзвінок безкоштовний
Інтернет-магазин книг
Мисик Л. В., Савка І. В.

Читаймо та розмовляймо англійською — американським варіантом англійської — юридичною англійською : Теодор Драйзер. Американська трагедія

Навчальна література
70 грн
Замовити
Докладніше про книгу
Автор:Мисик Л. В., Савка І. В.
Назва:Читаймо та розмовляймо англійською — американським варіантом англійської — юридичною англійською : Теодор Драйзер. Американська трагедія
Видавництво:Видавничий Дім "Ін Юре"
Рік видання:2013
Сторінок:472
Формат:60х84
Палітурка:Тверда
Рецензія:Читаймо та розмовляймо англійською — американським варіантом англійської — юридичною англійською : Теодор Драйзер. Американська трагедія : (книга про американський судовий процес і не тільки...) : підручник для студентів юридичних та інших гуманітарних спеціальностей.
Посібник містить роман Теодора Драйзера “Американська трагедія” — шедевр американської класики початку ХХ століття. Перші дві книги подаються у стислому переказі їх змісту мовою оригіналу; третя книга — у повному обсязі в оригіналі — реалістично змальовує недоліки кримінального правосуддя у США на прикладі суду над Клайдом, головним героєм роману. Розроблені комплекси лексико-граматичних та комунікативних вправ, оформлених у модульні перевірки (5 Modules), допоможуть студентам краще зрозуміти текст роману та вдосконалити свої знання з англійської мови, юридичної англійської зокрема. Для студентів старших курсів юридичних та інших гуманітарних спеціальностей.
Обробка замовлень та консультації по телефону
з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 18:00.

Субота, неділя та свята — вихідні.
Відправка замовлень проводиться
з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00.

Варіанти доставки

  • Самовивіз у м. Київ
  • Доставка кур'єром у м. Київ (50 грн.)
  • Нова пошта (згідно тарифам компанії)

Варіанти оплати

  • Приват24 (карта Приватбанку)
  • Portmone.com (карта будь-якого банку)
  • Безготівковий платіж згідно рахунку-фактурі

Увага:
при отриманні посилки в офісі транспортної компанії потрібно мати при собі паспорт (водійське посвідчення) та номер транспортної декларації! Ми надамо вам номер транспортної декларації після відправлення вашого замовлення.
Оформлення замовлення:
Залиште свій e-mail
та отримайте знижку
100 грн

100
грн
на будь-який
курс ВША!
Навчальні продукти для адвокатів