Вища школа адвокатури НААУ
Курси з підвищення кваліфікації адвокатів
Telegram
0 800 300 282
дзвінок безкоштовний
Новини
29.10.2018

Обов’язкові курси для помічників та стажистів

Звертаємо Вашу увагу, що обов’язкові курси для помічників адвокатів та стажистів ще знаходяться на стадії розробки і поки ще не доступні для проходження. Я хочу стати помічником адвоката. Який курс я маю прослухати? Згідно з Положенням про помічника адвоката особа, яка хоче стати помічником адвоката, повинна прослухати спеціальний курс-інструктаж введення в професію помічника адвоката у […]

Звертаємо Вашу увагу, що обов’язкові курси для помічників адвокатів та стажистів ще знаходяться на стадії розробки і поки ще не доступні для проходження.

Я хочу стати помічником адвоката. Який курс я маю прослухати?

Згідно з Положенням про помічника адвоката особа, яка хоче стати помічником адвоката, повинна прослухати спеціальний курс-інструктаж введення в професію помічника адвоката у Вищій школі адвокатури НААУ.

Я хочу пройти стажування. Який курс я маю прослухати?

Згідно з Положенням про організацію та порядок проходження стажування для отримання особою свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю у період проходження стажування стажист зобов’язаний прослухати адаптаційний курс в професію адвоката у Вищій школі адвокатури Національної асоціації адвокатів України

Де і як проходять обов’язкові курси?

Обов’язкові курси слухачі проходять онлайн. Курс складається з теоретичного матеріалу у вигляді відеозаписів, текстів, документів та тестів і практичних завдань. Починати проходити курс можна одразу після оплати та отримання посилання для доступу до начальної платформи. Проходити курс можна у зручний час та у будь якому темпі.

Коли обов’язкові курси будуть доступними?

Очікується, що курси стануть доступними у листопаді 2018 року.

Яка буде ціна на ці курси?

Вартість курсу не визначена, однак, найближчим часом можна буде скористатись умовами “ранньої пташки”.

Чи можу я подати документи в регіональну раду без проходження адаптаційного курсу?

До моменту початку адаптаційного онлайн-курсу, помічникі адвоката або стажисти подають документи в регіональну раду, але в них залишається зобов’язання пройти такі курси, коли вони стануть доступними.