Вища школа адвокатури
0 800 300 282
дзвінок безкоштовний
info@hsa.org.ua
ЄСПЛ

Актуальні питання застосування практики ЄСПЛ в адвокатській діяльності (12 залікових балів)

3 799
грн
Хто викладає:
Дроздов Олександр Михайлович
Коли та Де:
 • 01.06.2018 - 02.06.2018 - м. Київ (локація уточнюється)
Як довго: 2 дні
Записатись
«Практика Європейського суду з прав людини є важливим інструментом надання професійної правничої допомоги. Зіткнувшись із новими викликами у сфері прав людини, адвокати та правники повинні будуть вирішувати складні юридичні проблеми. Курс “Актуальні питання застосування практики Європейського суду з прав людини в адвокатській діяльності» підвищить рівень розуміння адвокатами і правниками як теоретичних, так і практичних проблем, як права Європейського суду з прав людини, так і оновленого процесуального законодавства та законодавства про адвокатуру та адвокатську діяльність. Отже цей курс є важливим не лише для адвокатів, а й для правників, оскільки дає змогу вирішувати їм нагальні юридичні питання, які існують у сфері захисту прав людини.»
Крупнова Любов Василівна
адвокат, кандидат юридичних наук, доцент, доцент кафедри кримінального права та правосуддя Приватного вищого навчального закладу “Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем'янчука, заступник Голови Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури
Завантаж безкоштовну брошуру
з детальним описом курсу
Отримати брошуру
Курс створено на підставі:

Цей курс підготовлено на основі теоретичного та практичного досвіду набутого під час здійснення адвокатської діяльності, науково-експертної роботи, роботи у науково-консультативній раді при Національній асоціації адвокатів України, викладання на заходах з підвищення кваліфікації адвокатів, а також низки курсів у Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого.

Курс розраховано на адвокатів та їх помічників, керівників стажування і стажистів, юристів та осіб, які виявили бажання складати кваліфікаційний іспит для набуття права на заняття адвокатською діяльністю й усіх, хто бажає поглибити свої знання з права Європейського суду з прав людини. Програма курсу відзначається практичною спрямованістю, завдяки чому слухачі на конкретних прикладах рішень Європейського суду з прав людини, Конституційного Суду України та судової практики, набудуть відповідні практичні навички задля підвищення ефективності надання професійної правничої допомоги. То ж буде цікаво! Чекаємо вас на курсі!

Причини відвідати цей курс

Не потрібно мати спеціальну освіту у сфері ЄСПЛ

Курс розраховано на слухачів, які не мають спеціальної освіти у сфері застосування практики ЄСПЛ в адвокатській діяльності, охоплює ключові теми, надає знання з алгоритму захисту прав людини.

Здобуті навички для самостійної роботи

За час навчання учасники зможуть самостійно скласти процесуальні документи, спираючись на практику ЄСПЛ.

Новітні знання у сфері ЄСПЛ

Програма курсу спрямована на ознайомлення слухачів з новітніми рішеннями ЄСПЛ. Автор курсу гарантує актуальність та практичність інформації, яку буде надано слухачам під час курсу.

Практична спрямованість курсу

Програма курсу передбачає ознайомлення з конвенційними положеннями та практикою їх застосування. Слухачі зможуть реалізувати усі здобуті навички на практиці, а також отримають 12 залікових балів після проходження курсу!

Ви отримаєте усі інформаційні матеріали

Програма курсу містить інформаційні матеріали. Слухачам буде надано роздаткові матеріали, які включатимуть стислий конспект лекцій, тестові та практичні завдання, презентації.

«Практично будь-який з напрямів адвокатської практики пов'язаний із застосуванням практики Європейського суду з прав людини. Адвокатська практика у сфері права Європейського суду з прав людини вимагає від адвоката системних теоретичних і практичних знань та навичок, що зумовлює необхідність спеціальної підготовки адвокатів шляхом вивчення спецкурсу «Актуальні питання застосування практики Європейського суду з прав людини в адвокатській діяльності».»
Місяць Андрій Петрович
адвокат, кандидат юридичних наук, заслужений юрист України, заступник Голови Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури
Ви отримаєте знання про:

Під час проходження курсу у слухача буде сформовано уміння реалізувати загальні знання про застосування практики ЄСПЛ в адвокатській діяльності, а також спеціальні знання щодо:

 • прецедентної практики ЄСПЛ як джерела права та її субсидіарної ролі по відношенню до правової системи України;
 • пілотних рішень ЄСПЛ щодо окремих статей Конвенції;
 • основних аспектів відшкодування моральної та матеріальної шкоди згідно зі ст. 41 ЄСПЛ;
 • люстрації в практиці ЄСПЛ;
 • застосування тимчасових заходів ЄСПЛ;
 • проблеми виконання судових рішень ЄСПЛ;
 • співробітництва в галузі прав людини у Раді Європи: сфери та методологія.
Як оплатити курс?

Реєструєтесь
на курс

Вам на пошту
надходить рахунок-фактура чи посилання на оплату через інтернет

Оплачуєте
банківською карткою, через Приват24, у терміналі Приватбанку, у касі банку або з рахунку юридичної особи

На заході
переймаєте знання та досвід від наших експертів

Втілюєте
знання та досвід у своїй практиці та збільшуєте прибуток

Для кого розроблено цей курс?
 • адвокатів;
 • помічників адвокатів;
 • юристів.
Завантаж безкоштовну брошуру
з детальним описом курсу
Отримати брошуру